Hei jeg har prøvd både Xenon og chip.
Lyset på de bilene er ikke det beste, jeg byttet med bi xenon, og det ble ok lys edt eneste er at du vil få skygger etter det skjoldet som sitter rundt pæra i lampa. Jeg synes atv lyset ble mye bedre på nær lys men savnet godt nok lys på langlys. satte derfor på xenon fjernlys kastere med hurtig kobling,for det er ikke pent. utseende på bilen ble mye mer gjennom ført med xenon ihvertfall.
Chip var noe jeg var veldig skeptisk til men etter mye forsking på markedet kom jeg frem til noen alternativer som jeg føler er seriøse nok. DEt er Flissundet motorservice på Flisa i Hedmark, Flissundet Motorservice AS - Tuningspesialisten - Flissundet Motorservice AS se link. Disse er dyre.
Audisentrum Oslo, disse er superseriøse og har mye kompetanse. Audisentrum AS Disse er også dyre. Så er det et firma i Trondheim ES tuning. estuning.no
Mitt valg falt på en trivelig kar med super service som heter Johan Lindstrøm han har startet firmaet Chipsenter og han har det du trenger, Jeg er meget fornøyd med service og produktet samtidlig som om han har tidenes beste priser og service, Se chipsenter.no for mer info om dette. og dette koster ikke mer enn at edt er verdt hver krone. Anbefales på det varmeste.