-
Innholdsteller
23 -
Ble med
-
Besøkte siden sist
Om Olee93
- Bursdag 08/01/1993
core_pfieldgroups_99
-
Modell (eks S4)
Golf mk2
-
Biltype (eks Audi)
Golf
-
Årsmodell (eks 1995)
1985
-
Yrke eller sivil status
Student - Forhold
-
Motor (eks 1.6)
1.6tdk
-
Modifikasjoner (eks konfilter, eksos)
Filter
-
Fylke
Hedmark
Contact Methods
-
Bosted
Kongsvinger
Profile Information
-
Gender
Male
Olee93's Achievements

Menig (1/13)
10
Nettsamfunnsomdømme
-
Audi a4 05mod selges! Knallfin Audi A4 2.0TDI med spreke 140HK. Bilen har alle servicer stemplet i bok der bla. reg.reim er skiftet. Siste service ved 200.000km. Bilen er EU.Godkjent til MARS 2015! Flott i lakk og interiør, denne bør sees. Komfort og driftsikkerhet er det uten tvil! Noe av utstyret nevnes: Sportseter, CruiseControl, Auto 2 sone Klimasystem, Navigajson med stor skjerm, CD.skifter, Multiratt i skinn, Parksensor bak, Aut avlbendbart speil, Varme i seter, Kjørekomputer, Flotte hjul, Luft i seter, Telefon, ESP Antispinn++++ Bilen's km pr dags dato : 210.000 Pris : 110.000 Heftelse blir slettet ved salg!
-
Hei! På utkikk etter en 2/3'er golf. Må være : EU-godkjent 3Dørs Bør være : Senkesett Diesel (Kan være GTI 8v/16v) Gidder ikke skrive mer info, ta kontakt om du har en golf!
-
Hei! Jeg er på utkikk etter noen som har peiling på soting (firma,privat person, svart arbeid(?) i Hedmark! Helst Kongsvinger. Gjelder en audi A4 b7 stasjonsvogn. Alle rutene ønskes sotet. Takk for svar :) Mvh Ole Marius Engen
-
Hei! Plutselig fått start problemer med min golf mk2 1,6 TDK. Er veldig merkelig har sjekka dieselfiltret å det kommer diesel igjennom.. Det er strøm på bilen. Ingen sikringer eller reeler som skal være ødelagt. Det som er rart, dersom vi bruker startblooster/startkabler fra en annen bil starter den. Noen som har en aning på hva det kan være ? Takk for svar og innspil. Btw er ikke lenge siden glødepluggene ble byttet, og det er liksom akkurat så den ikke vill starte. Ryker av eksosen da jeg vrir på tenninga.
-
1994 BMW 3-serie 318 IS Linker den bare ut. Enkle er ofte det beste :-) Dersom linken ikke fungerer så er autodb koden : 1537565 MVH Ole Marius Engen
-
Neon blir litt for jalla styling for VW, det ser mye bedre uten!
-
Kjøpes: Takspoiler til Golf 1,6 2000Modell.
emne svarte i Olee93 sin Olee93 i Annet bilrelatert ønskes kjøpt
Bump -
Send meg gjerne PM, om du har spoiler'n !
-
bytes gjerne, fått tilbuder :) ingen fristende..
- 11 svar
-
- audi a4 1.8tq s-line
- bytte
-
(og 3 andre)
Merket med:
-
Bumpi :)
- 11 svar
-
- audi a4 1.8tq s-line
- bytte
-
(og 3 andre)
Merket med:
-
Båmp :)
- 11 svar
-
- audi a4 1.8tq s-line
- bytte
-
(og 3 andre)
Merket med:
-
Endret i tråd nå. Glemte av det, beklager.
- 11 svar
-
- audi a4 1.8tq s-line
- bytte
-
(og 3 andre)
Merket med:
Bilforumet diskusjon
Bilforumet er plassen du diskuterer bilrelatert innhold. Du spør gode spørsmål og får hjelp av dyktige medlemmer med til sammen tusenvis av år med erfaring fra bilhold. Du kan diskutere alt fra bremseproblemer, tips til montering av ekstralys, hjelp til feilsøking. Du kan også dele dine erfaringer med andre og hjelpe andre medlemmer av dette fantastiske samfunnet.
Kommersielt innhold
Innholdet på forumet er i all hovedsak brukergenerert og blir moderert av brukerne selv. Det er strenge regler for posting av direkte reklame fra eksterne aktører. Forumet eies av Ekstralys as og er hovedsponsor av forumet. Ekstralys og enkelte partnere har anledning å poste umoderert innhold som kan inneholde produktplasseringer. I slike tilfeller vil kommersielt innhold være merket av den som poster i dens signatur.