-
Innholdsteller
54 -
Ble med
-
Besøkte siden sist
Alt skrevet av !M!
-
selger unna litt rot i kjelleren!! 92 vr6 girkasse km154000 god stand 3500.- orginal rs2 turbo 2000.- SOLGT.. cosworth IC 4x4 sveist nye rør rett ut begge sider 2.5" 1500.- s2 calippere 1500.- vr6 topp komplett 1500.- vr6 frontlippe 300.- delene befinner seg i bergen
-
Pokker der var jeg litt for sen........ så bra ut den bilen der!
-
SELGES: Nyoverhalt garret T3/t4
emne svarte i !M! sin mk1GTI i Deler, felg, dekk, bilstereo osv. til salgs
er det inntresant å bytte med en cosworth t3?? er usikker på ar osv.. men standard fra 4x4 bruker den nå men den er for liten til mitt bruk! -
vurderer å selge golfen grunnet andre planer bilen: 85 gti lakkert svart for 5\6 år siden å ikke brukt siden.skilt levert inn da! km ca 150k takluke 90 fangere g60 breddere polyaretan? foringer forran og bak koni\eibach g60 bremser framme og orig bak med audi calippere(nye) defa alarm\sentrallås stab stag framme eibach bakplaten mellom lyktene bak bør skiftes grunnet dårlig grunnarbeide. interiør: seter forran å bak god som nye men dørtrekk framme er hull i (etter høytalere) ellers originalt. må gjøres: sette i motor, har du en gti motor er det bare å sette den i så er bilen ferdig til bruk(stort sett) men jeg selger med en 93 2L 16v 9A motor som er komplett med lednings nett til motor og hjerne, clutch å girkasse fra gti og grenrør med på sveist flexi rør og resten av eksosen bak + bakpotte orig står på 15" ettellerannet med dårlige dekk,skal få tatt bilder av alt snart!!!! selges helst samlet Morten 41326241
-
kan jo lese litt her også!! http://www.futrellautowerks.com/projects/89clvr6.htm
-
går fint.. du får kjøpt adapter til g3 rattet hos møller!! den bare trykkes nedpå styrestangen!
-
det ligger noen her: http://www.corrado-club.ca/ stort sett corrado men det er jo likt!! gå inn på technical og bla ned til electrical.. håper det er til hjelp :) glemte nesten denne!!! http://www.futrellautowerks.com/projects/89clvr6.htm som sikkert er veldig nyttig for deg..
-
Likte den jettaen!!! tok noen bilder av den, ikke de beste bildene. men men fin bil :) http://img.photobucket.com/albums/v79/Morten/div%20treff/Picture025.jpg http://img.photobucket.com/albums/v79/Morten/div%20treff/Picture024.jpg http://img.photobucket.com/albums/v79/Morten/div%20treff/Picture023.jpg http://img.photobucket.com/albums/v79/Morten/div%20treff/Picture012.jpg http://img.photobucket.com/albums/v79/Morten/div%20treff/Picture010.jpg
-
på tess får du manometer som du trenger for 314med moms
-
176!! skulle funke greit i en einser da ja..... :)
-
den blåe til knut?? har han solgt den bilen eller ble han sittende med den??
-
det er sant!! motoren er tilsalgs for 8k ikke 9! det følger med eksos + katt å ecu du trenger bare bygge om nettet fra motor til hjerne.. mener du kan bruke g60 girkasse også.spindler å skiver forran\bak til 5x100 følger også med motor
-
har motor til salgs!! 94 vr6 står på kjøp å salg! den er jo komplett som motor!! men er vel kanskje med girkasse å alt til ombygging du mener??
-
fra dynamoen går ledningen via starteren så til batteriet!
-
vurderer å selge motoren min om ikke så lenge!! den er ferdig montert med turbo, motoren blir solgt komplett..uten girkasse å ledn.nett
-
Ja det stemmer! men skal du kjøpe 93+ mod motor bør du få med ledningsnett.. for det er ikke lett å finne (har jeg funnet ut)
-
er på jakt etter et ledningsnett til en 94 vr6 motor! den typen med coil pack.. trenger egentlig alt fra motor å til sikringsboksen noen som har eller vet noen som har?? gi en lyd!
-
ligger to tråder under denne!!
-
hvis du kan strekke deg til 17" så har jeg noen fine med nesten nye dekk!til 4500.-
Bilforumet diskusjon
Bilforumet er plassen du diskuterer bilrelatert innhold. Du spør gode spørsmål og får hjelp av dyktige medlemmer med til sammen tusenvis av år med erfaring fra bilhold. Du kan diskutere alt fra bremseproblemer, tips til montering av ekstralys, hjelp til feilsøking. Du kan også dele dine erfaringer med andre og hjelpe andre medlemmer av dette fantastiske samfunnet.
Kommersielt innhold
Innholdet på forumet er i all hovedsak brukergenerert og blir moderert av brukerne selv. Det er strenge regler for posting av direkte reklame fra eksterne aktører. Forumet eies av Ekstralys as og er hovedsponsor av forumet. Ekstralys og enkelte partnere har anledning å poste umoderert innhold som kan inneholde produktplasseringer. I slike tilfeller vil kommersielt innhold være merket av den som poster i dens signatur.