-
Innholdsteller
33 -
Ble med
-
Besøkte siden sist
Alt skrevet av Liero
-
Dette har jeg til svar fra Wiseco :)
-
Noen har vært innom bilen min natt til idag! angry Noe av det som mangler! Escort Cosworth felger(pulverlakkert hvite, med Toyo og Uniroyal dekk, dim 215/40) Pipercross luftfilter Bailey dumpventil Samco boost slanger, blå Bailey oil seperator Scott cd/mp3 spiller Xelent 6*9 høytalere Sparco 353 ratt ++ (Motordelene var nye/ubrukte, til Escort RS Turbo) Ta kontakt på 48101411 om du vet noe!
-
S: Diverse E21 deler + motor
emne svarte i Liero sin Liero i Deler, felg, dekk, bilstereo osv. til salgs
bumpi bump -
Har noen deler som ligger å tar opp plass etter et vraka prosjekt. Komplett servo styresnekke Standard styresnekke Frontrute med farget glass i topp Komplett frontlykter m/grill Dashbord Alle delene kommer fra 323i E21 Jeg har også en komplett motor fra 323i E21(M20?) med girkasse(4trinns) og ledningsnett. Denne har gått ca 25.000km etter overhaling(ble brukt ca 20k på overhaling). Det sitter blant annet en kvassere kam i denne, vet ikke hvilken type. Det er blitt sagt at denne motoren skal yte ca 160-170hk, men jeg tviler på at det er noe særlig mer enn 160hk(nå vet jeg ikke om det er gjort noen andre mods enn kammen da). Har et ekstra topplokk til denne også, sammen med masse stempler&råder, bunnpanne og andre småting(skal sjekke opp i dette nærmere hvis det er interesse for motoren). Kom med bud, bytte i noe gøy kan også la seg gjøre(stereo?).
-
Med varmepistol får du kanskje av øyelokka hele, men om lykta overlever er en annen sak :rolleyes: *knus*
-
S: Senkesett til BMW E21
emne svarte i Liero sin Överladdaren i Deler, felg, dekk, bilstereo osv. til salgs
Jeg tar det! -
Sitter forresten splitter nye 40mm Jamex senkefjærer på denne delebilen :p Har også noen andre deler som også er nye.
-
Jeg har 323i E21 delebil til salgs hvis du er interessert.
-
Escort rs-turbo selges i deler
emne svarte i Liero sin RST i Deler, felg, dekk, bilstereo osv. til salgs
Jeg tar motoren! -
RST motor m/ledningsnett ønskes kjøpt, alt av interesse.
-
Blå Sparco Sprint bøttestoler til salgs!
emne svarte i Liero sin DYM i Deler, felg, dekk, bilstereo osv. til salgs
1100,- pr stk så tar jeg begge. -
Blå Sparco Sprint bøttestoler til salgs!
emne svarte i Liero sin DYM i Deler, felg, dekk, bilstereo osv. til salgs
Jeg er interessert, skal bare sjekke målene. Holder til i Kr.sand -
Mekonomen selger 40mm Jamex senkefjærer til E21 tror jeg...
-
De skjermen er selvlagde, av forrige eier. Gruer meg til jeg må gjøre breddinga selv :( Må gjøre det på begge forskjermene ser det ut til.
-
Artig å se flere holder på med E21! Bilder av mitt prosjekt finnes på denne siden :)
-
Hallo, er det noen som har noen billige grøftlys til bmw 320 88 mod. Må være fine å hele å må ha holdeplata. Sjekka ny pris. 700 + moms, pr stk. huff huff..........
-
BMW 325i 88 modell, selges i deler
emne svarte i Liero sin kris i Deler, felg, dekk, bilstereo osv. til salgs
har du solgt bakstillingen. hvis ikke pris?? hvor mye vill du ha for servoen. -
hallo. dere for diskutere. hvis dere er interesert så kan sikkert prisen diskuteres. Når det gjelder felgene så er jeg ikke sikker. Målte de en gang jeg skulle se om jeg kunne bruke de til en annen bil, men husker ikke helt. Hadde ikke tenkt å selge felger utenom. Tenkte liksom på hele bilen. Har kjøpt meg ny bil nå, å den trenger man jo penger til. Det er jo tross alt en bmw. Så det var liksom for økonomiens skjyld. Hadde jeg hatt råd til å fikse på den ny topp selv, hadde jeg ikke solgt den i det hele tatt. Men hvis jeg ikke for solgt den kan jo alltids et felgsalg diskuteres.
-
Har du topp, vill du kjpe bilen, eller vill du selge toppen. Hvor mye vill du ha for den. Er den hel og i orden? Ellers kan du sikkert få kjøpt bilen litt billgere, så lenge du har deler osv.
Bilforumet diskusjon
Bilforumet er plassen du diskuterer bilrelatert innhold. Du spør gode spørsmål og får hjelp av dyktige medlemmer med til sammen tusenvis av år med erfaring fra bilhold. Du kan diskutere alt fra bremseproblemer, tips til montering av ekstralys, hjelp til feilsøking. Du kan også dele dine erfaringer med andre og hjelpe andre medlemmer av dette fantastiske samfunnet.
Kommersielt innhold
Innholdet på forumet er i all hovedsak brukergenerert og blir moderert av brukerne selv. Det er strenge regler for posting av direkte reklame fra eksterne aktører. Forumet eies av Ekstralys as og er hovedsponsor av forumet. Ekstralys og enkelte partnere har anledning å poste umoderert innhold som kan inneholde produktplasseringer. I slike tilfeller vil kommersielt innhold være merket av den som poster i dens signatur.