Hei, jeg var en av funksjonærene der oppe, og styrte svartflagg og utslipp hele helga.
Vi prøvde så godt vi kunne å slå ned på drifting med trafikk bak, men det var mange som ikke ville høre etter. faktisk så ble en bil nektet videre kjøring på søndag da han ikke klarte å oppføre seg på banen.
Det med egne drifte heat fungerte for så vidt greit. men det var alt for lite med 15min til drifterne. Det burde vært 1time drifting. slik at man rekker å bytte dekk uten at heatet er over med en gang. Da kan man også ha ett Drifte merke i ruta som vi kan skille ut drifterne med. Var jo folk som kjørte ut med Poloer og andre FWD under drifteløpene, og det er bare unødvendig.
Men alt i alt synes jeg treffet gikk bra, ble vel litt mer biler enn forventet på lørdag, og da ambulansen måtte på sykhuset med en som hadde fått juling ble det mye venting.
Men alt har forbedringspotensiale. Jeg blir iværtfall å finne i utslippet med svartflagget neste treff.....
Takk.