
PrimeraPower
Bruker-
Innholdsteller
35 -
Ble med
-
Besøkte siden sist
Alt skrevet av PrimeraPower
-
finnes en del sånne konverteringer ute og går. enkleste er vel å skaffe et grenrør fra Avenir eller GTi-R, evnt med tilhørende turbo. må borre litt i blokka til oljeretur, usikker på hvor. anbefaler deg å sjekke ut http://www.nccn.no der er det en del som har gjort disse endringene
-
alle volvomotorer er traktormotorer ;) har tilmed kjørt traktor med B23:P hehe, SX'en MIN har 1,8 da ;) men jeg personlig liker små motorer med mye gamp. heldigvis er folk forskjellige, derfor kan noen like å kjøre volvo, så slipper vi at så mange vil ha 200;) selv om det begynner å bli litt for mange av disse bilene:P
-
FYI: hvis du ser på den bilen en eller annen postet bilde av lengre oppe, burde du sett hvilken modell det er, og funnet ut at den modellen ALDRI ble levert med 1,8;) men heller 1.8"symaskinturbomotor", enn 2,3traktormotor da;)
-
skal vi se; volvo er da ikke noe bedre enn nissan om bilene har samme effekten for no tull ;) her var det mye om og hvis når det gjaldt om volvoen var penere, men dette er da smak og behag ;) jeg synes volvo ser ut som en firkanta kloss, du liker'n, fair and square ;) volvo tåler mer, ja, erre rart når du lager bil av verktøystål? ikke rart stålet er dyrt om dagen:P holdbarheten kan vi diskutere tell i morra, det meste avhenger av tidligere eieres vedlikehold uansett ;) jeg heller skjønner ikke vitsen med overstyla 200SX'er som spinne få'første og spinne få'annen.. men hva er så rått med en stålklump som skrangler og dunker pga subkassa i bagasjerommet, kappa fjærer og hadelandstrimmen? finnes ikke det grann bedre spør du meg.. du spurte vel ikke meg, men jeg tok meg den frihet å svare likevel ;) jeg har forresten ikke lån på SX'en min ;) ikke har den plastikk heller:P
-
usaklig morsom lesning, men må si jeg synes frekkhetene holder et utrolig dårlig nivå..;P
-
har du byttet starter noen gang? jeg har noe samme problemet på min diesel 90mod, jeg fikk fortalt at innslaget ikke slo inn(ikke vet jeg hva han mente med det), og at det var antagelig fordi det var byttet starter og alle kabler ikke var helt festet eller lignende..
-
Øyvind Ryeng: jeg sa jeg skulle ha gromlyd, ikke KUN lyd... det finnes en mellomting.. enig i at Diesel ikke er gøy, å at det stort sett bare er en transport motor, men jeg fikk nå en gang bilen å da gir jeg faan..
-
og hva tror du kommer til å skje med effekten i bilen? diesel'n er dau fra før av ;)
-
synes at p11 har et mer "sportslig" preg, den ser litt fulere ut ;)
-
www.pakfeifer.at genial styling til p10
-
har ikke lest alt.. men noen som har noen tips til hvordan jeg kan få billig gromlyd i diesel'n min uten at jeg må frem med "hadelandstrimmen?" send gjerne en PM
-
enig der, spesielt bak, baklysene :)
-
mye enklere å få tak i styling til p11:) muligens bedre plass i motorrommet
Bilforumet diskusjon
Bilforumet er plassen du diskuterer bilrelatert innhold. Du spør gode spørsmål og får hjelp av dyktige medlemmer med til sammen tusenvis av år med erfaring fra bilhold. Du kan diskutere alt fra bremseproblemer, tips til montering av ekstralys, hjelp til feilsøking. Du kan også dele dine erfaringer med andre og hjelpe andre medlemmer av dette fantastiske samfunnet.
Kommersielt innhold
Innholdet på forumet er i all hovedsak brukergenerert og blir moderert av brukerne selv. Det er strenge regler for posting av direkte reklame fra eksterne aktører. Forumet eies av Ekstralys as og er hovedsponsor av forumet. Ekstralys og enkelte partnere har anledning å poste umoderert innhold som kan inneholde produktplasseringer. I slike tilfeller vil kommersielt innhold være merket av den som poster i dens signatur.