
JimLno
Bruker-
Innholdsteller
42 -
Ble med
-
Besøkte siden sist
Alt skrevet av JimLno
-
Jeg har litt to-delte meninger egentlig. Det BØR være mulig å forvente at folk skal undersøke markedet før de kjøper noe. Hvor mange her ville bestilt nye magnesium volk te37 felger hos "sveinungs bil og caravanservice" med lokaler i bakgården til "talibab kebab"? Jeg sier bare at når det finnes så utrolig mange negative tilbakemeldinger om et firma og man i dag lever i en verden der det er NULL problem å importere slike varer selv, så velger man aktivt å bruke et slikt firma (enten det er bs eller et anna) hovedsaklig pga at det er enkelt der og da, billige deler, lagervare i norge, whatnot. Da har man valgt bort kundeservice, etc, da man vet dette ikke eksisterer på div billigbutikker. Det må da være mulig å sjekke ut litt ting og avgjøre om det er verdt å spare den tusenlappen på å bestille fra et firma man kanskje må vente et par måneder på. Om du gjør den avgjørelsen så er uten tvil valget tatt, utsendelsestid og kundeservice ER IKKE VIKTIG for deg. Eventuelt så har du bare ikke sjekket godt nok opp før du bestilte. Noe som er rimelig kritisk i det markedet her... Jeg har bestandig vært fornøyd med BS, helt fra startdagene da de to firmaene det startet med fusjonerte. Men ettersom årene gikk ble det bare privatimport på meg. Jeg har dermed INGEN formening om hvordan de opererer i dag, men turte bruke navnet deres som "det slemme firmaet" i denne posten pga alle tilbakemeldingene her. Det er på ingen måte en unnskyldning for butikker med alt for lang levering. Jeg fikk selv ordrebekreftelse på et ikke lagervare NMI-kit fra BS den 15.11, dette ble sendt ut fra dem den 14.03...
-
Flere sett felger selges, kerskin K1, Rondell d58++
emne svarte i JimLno sin nissanpower i Felg & Dekk til salgs
Skal ha for de sorte hondafelgene? 15" du ikke vet navnet på :P -
kr 19.500 Bilen er RHD men det har liten teknisk betydning utenom dashbord, alle andre deler går rett overens på den europeiske modellen. Bilen er hvit og har ingen skader eller rust. Panseret har blitt litt småbulkete foran etter å ha stått utenfor hjemme i noen måneder. Selges da jeg ikke tror jeg gidder å kjøre noe delesalg av den selv, har to andre prosjekter stående allerede. Frakt rundt om i landet skal vi klare å ordne. Mangler motor, gir, motorledningsnett, ecu, akslinger, bremser, eksos, vinge, og muligens abs-hjerne også. Ellers er det der. - delebil - delebil - delebil - delebil - delebil - delebil - delebil - delebil - delebil - delebil - delebil - Kontakt på mail, tar også mot bud. jim.leirvik@gmail.com
-
-
Hvor får man kjøpt Toyo T1R til en ok penge i neste uke?
emne svarte i JimLno sin JimLno i Annet bilrelatert
*bump* -
Som topic sier, trenger 4stk T1R (215/40-18) i neste uke, fikk beskjed nå om at de jeg hadde bestilt fra var fri på lager.
-
Heisann, har en 92 Prelude som jeg vurderer å skaffe tein coilovers til. Noen som har noen pro/cons? Vil gjerne høre fra noen som faktisk har kjørt med delene, eller har annenhåndserfaringer..
-
Send bilde® på mail, hørtes kanskje bra ut det :)
-
Har en merche 190e som jeg bruker som avisbil og en 92 honda prelude jeg har stående i garasjen som prosjektbil. Tenkte at siden den uansett blir stående et halvår så kan jeg bruke pengene på noe annet, i tillegg er nymotoren bygd med såpass høy kompresjon at mapping med lystgassmating sikkert hadde vært et helvete. Bytter forresten motor pga ønske om dobling av effekt, diffbrems, vtec, og en hel haug grunner. Ikke pga misbruk av lystgass eller noe. Skal vel legges til at jeg blåste ei paking på toliteren nå i sommer, så den er vel ikke helt god lengre. Men det var ren skjær uflaks med litt slitasje med i bildet.
-
Til '91 Merchedes 190E Helst pene felger (ingen / få skader) med ok dekk. pm, mail eller telefon. jim.leirvik@gmail.com 93051712
Bilforumet diskusjon
Bilforumet er plassen du diskuterer bilrelatert innhold. Du spør gode spørsmål og får hjelp av dyktige medlemmer med til sammen tusenvis av år med erfaring fra bilhold. Du kan diskutere alt fra bremseproblemer, tips til montering av ekstralys, hjelp til feilsøking. Du kan også dele dine erfaringer med andre og hjelpe andre medlemmer av dette fantastiske samfunnet.
Kommersielt innhold
Innholdet på forumet er i all hovedsak brukergenerert og blir moderert av brukerne selv. Det er strenge regler for posting av direkte reklame fra eksterne aktører. Forumet eies av Ekstralys as og er hovedsponsor av forumet. Ekstralys og enkelte partnere har anledning å poste umoderert innhold som kan inneholde produktplasseringer. I slike tilfeller vil kommersielt innhold være merket av den som poster i dens signatur.