
MB1902.316v
Bruker-
Innholdsteller
52 -
Ble med
-
Besøkte siden sist
Alt skrevet av MB1902.316v
-
denne bilen kom frå fosnavåg ja?:D
-
gammale er no so, men om bilen har gått longt, og hart kjørt! da kjeme problema. eit kjent problem på dissa motororane er innspruten. sokalt mekanisk innsprøyting..er bare å kaste på dynga:P bruker du 50 tusen på ein 16v bør du få en bil som er i grei stand. vil altid verte litt skruing på ein slik bil:P eg kjøpte 16v'en min gaanske billi, Men då vart de mykje skruing(kjøpte bilen for å pusse den opp). So kan du å skru so er det ingen problem å kjøpe ein 16v som har gått litt longt, men ver forberedt å skru litt:P
-
kva som er låv her i norge?.. drit i ka som er låvlig og ikkje, blir du stoppa får du mest sannsynlig berre ein mangel-lapp, viss dei i det heile tatt gidde legge vekt på kva profil som er låv!.. gler meg til å sjå korleis ein 190 blir med dissa felgane, har sett litt på dei sjøl!..sleng ut bilde når du får dei!=)
-
mhm! ka ET som er på dei felgane da?.. 9x17 ET29 går akkurat bake, men du må skjere vekk dinna lisje kanten som går inn..
-
Commodore: '81 Opel Commodore C langtidsprosjekt
emne svarte i MB1902.316v sin Commodore i Prosjektforum
knakande bra ditta!..begynne vell å få slutt på krokanen no?:D -
Her e skuta mi..akkurat nylakka! litt småpjask igjenn..senke den framme, blinklys, handtak bake. Osv!
-
kan sparkle rett på syregrunninga!
-
ha på syregrunning på bart stål, før du sparkla.
-
legg på eit tjokt lag med syregrunning!!
-
modde fargen på mercedes 190 16v. !!!!hasta!!!!
emne svarte i MB1902.316v sin MB1902.316v i Photoshop-forum
heheh;)knall:D -
modde fargen på mercedes 190 16v. !!!!hasta!!!!
emne svarte i MB1902.316v sin MB1902.316v i Photoshop-forum
eeh..same farge ditta?:P -
hallo skal lakkere bilen min no, og vurdera dinna fargen: lurer difor på om noken kan modde fargen på dinna bilen, til fargen som er på fyrste bilde: takk!:D
Bilforumet diskusjon
Bilforumet er plassen du diskuterer bilrelatert innhold. Du spør gode spørsmål og får hjelp av dyktige medlemmer med til sammen tusenvis av år med erfaring fra bilhold. Du kan diskutere alt fra bremseproblemer, tips til montering av ekstralys, hjelp til feilsøking. Du kan også dele dine erfaringer med andre og hjelpe andre medlemmer av dette fantastiske samfunnet.
Kommersielt innhold
Innholdet på forumet er i all hovedsak brukergenerert og blir moderert av brukerne selv. Det er strenge regler for posting av direkte reklame fra eksterne aktører. Forumet eies av Ekstralys as og er hovedsponsor av forumet. Ekstralys og enkelte partnere har anledning å poste umoderert innhold som kan inneholde produktplasseringer. I slike tilfeller vil kommersielt innhold være merket av den som poster i dens signatur.