-
Innholdsteller
57 -
Ble med
-
Besøkte siden sist
Alt skrevet av Franktank
-
når det regner mye eller jeg kjører bilen i vaskehall fusker den veldig når jeg starter opp. turtallet faller og det virker som motoren skal stoppe. når jeg gir gass er det ingen respons før etter ca 3-5 sek. når jeg holder turtall på bilen og kjører funker det helt fint til jeg må stoppe i et kryss ect. det hele forsvinner når jeg har kjørt noen minutter. dette skjer både når bilen er kald og varm. noen som har vert borti dette før? bilen det gjelder er en audi 100 91mod. 2,3e med automatkasse. c4 kaross. setter pris på alle svar og forslag!
-
Noen som vet om det er mulig/mye arbeid å sette i motoren fra en audi v8 (3,6L) i en audi 100(c4 kaross)
-
lunisol: Caddy mk1 for lommerusk blir bakhjulstrekk!
emne svarte i Franktank sin lunisol i Prosjektforum
gleder meg til å se sluttresultatet! stå på! -
såg to nyere audi rs6 eller någe sånn på treffe ein gang, di hadde plassert bombrikkå bak grillen å d funka fett sa di. kunne kanskje hvert någe?
-
kjøpt meg en audi 100 for en uke siden. den er litt modda bak( sparklet igjen der skiltet var og lagt skiltet ned på fanger. så skrudde jeg opp luka fra innsiden for å se hvordan de hadde gjort det, hadde ute låsen osv. bare for å se litt hvordan det var der baki. Men så er tingen det at nå har jeg satt alt på plass igjen, og nå får jeg ikke opp bakluka=/ ( sikkert glemt å ta på den ene stanga som går til selve åpneren=/ Noen som vet noen tips og knep for å få denne opp? Takker for alle svar:)
Bilforumet diskusjon
Bilforumet er plassen du diskuterer bilrelatert innhold. Du spør gode spørsmål og får hjelp av dyktige medlemmer med til sammen tusenvis av år med erfaring fra bilhold. Du kan diskutere alt fra bremseproblemer, tips til montering av ekstralys, hjelp til feilsøking. Du kan også dele dine erfaringer med andre og hjelpe andre medlemmer av dette fantastiske samfunnet.
Kommersielt innhold
Innholdet på forumet er i all hovedsak brukergenerert og blir moderert av brukerne selv. Det er strenge regler for posting av direkte reklame fra eksterne aktører. Forumet eies av Ekstralys as og er hovedsponsor av forumet. Ekstralys og enkelte partnere har anledning å poste umoderert innhold som kan inneholde produktplasseringer. I slike tilfeller vil kommersielt innhold være merket av den som poster i dens signatur.