Altså. Kjører du alene,langt unna folk: kjør som et helvete,gjør hva faen du vil. Men når du er med folk,eller i nærheten av noen andre som kan skades, TA HENSYN!
Kræsjer du alene i bilen er det bare deg det går utover. Men kræsjer du i andre eller med andre i bilen går det utover uskyldige folk. Syntes folk skal tenke over det. Det er jo selvfølgelig ikke greit å herje selvom du er alene. Men istede for å gjøre det med folk, gjør det da.
Selv fikk jeg en stor klump i halsen da jeg så filmen på glattkjøringa. Der hadde de en bil som kræsjet i et tre i: 30,40,60,80 og 90 km/t.
Skadene øker så sinnsykt mye per.km/t
Den filmen gjorde ihvertfall inntrykk på meg. I 30km/t overlever med kansje et kutt her eller der. I 60 kommer treet nesten helt inn til førern. I 90, da er treet i baksete. Det er vilt!